Farklı Taktikler Kullanılarak Perspektif Çiziminin Keyfini çıkarın.Enjoy Perspective Drawing Using Different Tactics

Merhaba arkadaşlar Kurşun kalem, kuru boya kalemleri ve tükenmez kalem ile 3 boyutlu resimler yapabilme ve yaratıcılık sınırlarını zorlama eğitimidir. Başlamak için 1 resim kalemi 1 silgi ve 1 kağıt yeterlidir. Evde bulunabilecek malzeme ve materyaller ile başlayabilirsiniz. Öncelikle başlangıçta kalemleri tanımak, kalem tutuşu, hangi kalem seçimi yapacağımızı göreceğiz. Mesafe, derinlik, dolgu, tonlama, ışık-gölge, yakın-uzak ilişkisi, tümsek-çukur, tek kaçış noktalı perspektif, iki kaçış noktalı perspektif, üç kaçış noktalı perspektif çizimleri yapacağız. Ayrıca imgesel de çalışacağız yani hayal gücüne dayalı rastgele olacak. Yaratıcılığı artırıcı ve bakış açısını değiştiren bir eğitim olacaktır. Artık öğrencilerim çok yönlü bakıp düşünebilecekler. Bunun haricinde bakarak obje, nesne çizimi yapabilecekler. 3 boyutlu çizimlerin çeşitlerinden bahsedeceğiz bunun içerisinde kağıt kesme işlemi yaparak da farklı 3 boyutlu çizimler de yapacağız. Bu eğitimin en güzel yanı da 7 yaş ve üzeri her yaşa hitap etmesidir.

Yalnız resim işi severek isteyerek yapmakla olur. Kimi çalışmalar uzun süre uğraş verilmesi isteyebilir. Bu eğitim sadece el becerisi zannedilmesin ilk başta bakış açısını değiştirerek analitik düşünmeyi sağlayacaktır.

Daha önce yüz yüze verdiğim 8-10 yaş eğitim grubumdan velilerden çok güzel geri dönüşler aldım. Ayrıca sergilere resimlerim davet edildi. İlkokula başlamadan resme olan merakım çevremdekiler tarafından fark edildi. Orta okul ve lisede de yaptığım resimler dikkat çekti. Ta ki evlenip çocuğum olana kadar ve çocuğum benden sürekli hayvan resimleri çizmemi istediğinden hayvan figürleri sonrasında da 3 boyutlu çizime yöneldim. Bu resimler paylaşımlarımda inanılmaz beğenildi.

Unutmayın aynı resme bakan herkes aynı şeyi göremez.

—————————————

Hello friends It is a training to make 3D pictures with pencils, dry crayons and ballpoint pens and to push the limits of creativity.  To get started, 1 art pen, 1 eraser and 1 piece of paper are enough.  You can start with supplies and materials that can be found at home.  First of all, we will see at the beginning to get to know the pencils, pencil grip, which pencil we will choose.  We will draw distance, depth, filling, toning, light-shadow, close-distance relationship, bump-pit, perspective with one vanishing point, perspective with two vanishing points, and perspective with three vanishing points.  We’re also going to work imaginatively, so it’s going to be imaginatively random.  It will be an education that increases creativity and changes the perspective.  Now my students will be able to look and think from multiple angles.  Apart from this, they will be able to draw objects and objects by looking.  We will talk about the types of 3D drawings, and we will also make different 3D drawings by cutting paper.  The best part of this training is that it appeals to all ages 7 years and older.


Resim yapmak ancak isteyerek yapmakla mümkündür. Bazı işler uzun bir çaba gerektirebilir. Bu eğitim sadece el becerisi olarak düşünülmeyecek, başta bakış açısını değiştirecek ve analitik düşünmeyi sağlayacaktır.


Daha önce yüz yüze verdiğim 8-10 yaş grubumdan velilerden çok güzel geri dönüşler aldım. Ayrıca resimlerim sergilere davet edildi. İlkokula başlamadan önce resme olan ilgim çevremdekiler tarafından fark edildi. Ortaokul ve lisede yaptığım resimler dikkat çekti. Evlenip çocuk sahibi oluncaya ve çocuğum sürekli hayvan resimleri çizmemi isteyinceye kadar hayvan figürlerinden sonra 3D çizime yöneldim. Bu resimler paylaşımlarımda inanılmaz beğeni aldı.


Unutma, aynı resme bakan herkes aynı şeyi göremez.

i) PERSPEKTİF KURALLARLA RENKLİ ve KARAKALEM 3 BOYUTLU ÇİZM

Farklı Taktikler Kullanılarak Perspektif Çiziminin Keyfini çıkarın.Enjoy Perspective Drawing Using Different Tactics»

¿Te gustaron los cupones? Tal vez también te guste este otro contenido:


Este curso se encuentra de manera gratuita gracias a un cupón que podrás encontrar aquí abajo.

Toma en cuenta que este tipo de cupones duran por muy poco tiempo.

Si el cupón ya ha expirado podrás adquirir el curso de manera habitual.

Este tipo de cupones duran muy pocas horas, e incluso solo minutos después de haber sido publicados.

Debido a una actualización de Udemy ahora solo existen 1,000 cupones disponibles, NO nos hacemos responsables si el cupón ya venció.

Para obtener el curso con su cupón usa este enlace.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *