Excel Eğitimini 1’er dakikalık videolarla net, anlaşılır ve hızlı biçimde alın.

Bu kursu, Eğitim verdiğim birçok kurumsal şirketteki öğrencilerimden gelen; «Hocam sen neden Udemy’de yoksun? Tecrübelerinizden herkes faydalanmalı» sözleri ile oluşturdum. 

Gereksiz, sıkıcı bilgilerle sizi yormadan, tamamen konuya ve bilgiye odaklı bir kurs oluşturmaya gayret ettim, etmeye de devam edeceğim. Zamanla 20 yıllık tüm Excel tecrübemi sizlere aktarıyor olacağım.

Excel ile ilgili birçok kursta ve eğitim setlerinde çok fazla gereksiz zaman kaybı olduğunu gözlemliyorum. Genellikle videoların süreleri uzun fakat o videolardan alınan verim maalesef aynı oranda olmuyor. Anlatılan konulardaki bazı ciddi hataları maalesef öğrenmek isteyen kişiler göremiyor ve bu işi en baştan yanlış öğreniyorlar. Bu kursta gereksiz ve yanlış bilgilere yer yok!

Bu kursumuz, 1’er dakikalık kısa videolarla Excel‘deki tüm özellik, formül, ipucu ve kısayolları kolayca öğretebilmek adına hazırlandı.

Bildiğiniz ve her zaman söylediğiniz gibi; Excel derya deniz. Sonu olmayan bir eğitim macerasına hep birlikte dalış yapalım istiyorum. Şu an ilk etapta sizin için 100 video hazırladım fakat bu sayı elbette ki artarak devam edecek. Office 365 ‘e özel yeni fonksiyonlar, güncel bilgileri de fırsat buldukça müfredata ekliyor olacağım ve tüm güncel bilgileri hep birlikte takip ediyor olacağız. Bu bilgileri duyuru yoluyla bildirimler kısmında ya da e-postanıza gelecek mail yoluyla inceleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz. Umuyorum faydalı içerikler olmuştur.

Herkese keyifli seyirler diliyorum.

Excel Hızlı Eğitim Seti

Excel Eğitimini 1’er dakikalık videolarla net, anlaşılır ve hızlı biçimde alın.»

¿Te gustaron los cupones? Tal vez también te guste este otro contenido:


Este curso se encuentra de manera gratuita gracias a un cupón que podrás encontrar aquí abajo.

Toma en cuenta que este tipo de cupones duran por muy poco tiempo.

Si el cupón ya ha expirado podrás adquirir el curso de manera habitual.

Este tipo de cupones duran muy pocas horas, e incluso solo minutos después de haber sido publicados.

Debido a una actualización de Udemy ahora solo existen 1,000 cupones disponibles, NO nos hacemos responsables si el cupón ya venció.

Para obtener el curso con su cupón usa este enlace.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *